11 مرداد 1398

هایفوتراپی

هایفوتراپی (HIFU) دسپینا کلینیک یک روش نسبتاً جدید برای سفت کردن پوست است که از امواج اولتراسوند با شدت و تمرکز بالا استفاده می‌کند. این امواج قوی و با نفوذ بالا از لایه اپیدرم عبور کرده و به درم و چربی زیرپوستی تحت درمان قرار می‌دهند. هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی و بدون درد است که برای جوانسازی و سفت کردن پوست، از بین بردن چربی‌های اضافی، درمان ریزش مو و پیری پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش با تحریک تولید کلاژن و الاستین، باعث تغذیه و جوان‌سازی پوست می‌شود. امواج اولتراسوندی به طور دقیق لایه زیرین سطح پوست را هدف قرار داده و با تحریک سلول‌ها برای کلاژن‌سازی، بهبود چین و چروک‌ها، سفت‌کردن پوست و جلوگیری از پیری پوست می‌تواند موثر باشد.

عوارض
درد کم، قرمزی پوست، و بی حسی
دوره نقاهت
ندارد
مناسب برای
افرادی که پوست شل دارند
ماندگاری
۱ الی ۲ سال
هایفوتراپی چیست؟

با پیشرفت پیری پوست شما خاصیت ارتجاعی خودش را از دست می دهد و چین و چروک هایی در صورت شما دیده می شود. روش های درمانی زیادی برای درمان چین و چروک ها وجود دارد و استفاده می شود. به همین دلیل بیماران به دنبال روش های کم خطر و موثرتر هستند. هافوتراپی یا سونوگرافی متمرکز با شدت بالا روشی است که در ابتدا برای درمان سرطان برای از بین بردن سلول های سرطانی استفاده خواهد شد. اما الان به عنوان روشی برای سفت کردن پوست بصورت غیرجراحی می باشد. چندین گزارش و نتیجه برای سفت کردن گردن، گلو و بدن با دستگاه هایفو صورت می گیرد. با این حال نتایجی وجود دارد که این روش را روشی مناسب در جهت از بین بردن چین و چروک ها می باشد و تایید می کند.

هایفو (HIFU) یک روش نسبتاً جدید برای سفت کردن پوست است که از امواج اولتراسوند با شدت و تمرکز بالا استفاده می‌کند. این امواج قوی و با نفوذ بالا از لایه اپیدرم عبور کرده و به درم و چربی زیرپوستی تحت درمان قرار می‌دهند. هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی و بدون درد است که برای جوانسازی و سفت کردن پوست، از بین بردن چربی‌های اضافی، درمان ریزش مو و پیری پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش با تحریک تولید کلاژن و الاستین، باعث تغذیه و جوان‌سازی پوست می‌شود. امواج اولتراسوندی به طور دقیق لایه زیرین سطح پوست را هدف قرار داده و با تحریک سلول‌ها برای کلاژن‌سازی، بهبود چین و چروک‌ها، سفت‌کردن پوست و جلوگیری از پیری پوست می‌تواند موثر باشد. سفت شدن پوست با انتقال دادن انرژی غیر فرسایشی به روش هایفو این امید را به شما میدهد که شما میتوانید چین و چورک را با کمترین زمان ممکن و بدون کارافتادگی و بدون عوارض جانبی می دهد.

 کلاژن پروتئین اولیه درم همراه با سپتوم های چربی زیر جلدی و سیستم عضلانی آپونورتیک سطحی (SMAS) است. انرژی هایی که بصورت اولتراسوند می باشد ویژگی های خاصی را دارد که سبب می شود سفت کردن پوست را افزایش دهد. نتایج تایید کرده است که انتقال و تحویل انرژی به لایه های زیر پوستی عمیق صورت در جهت سفت شدن پوست موثرتر خواهد بود.  کمی سازی بهبود الاستیسیته پوست پس از درمان به روشی کاملاً عینی می تواند برای روش های سفت کردن پوست مفید باشد. از آنجایی که محدودیتی در عینیت علمی برای ارزیابی بصری ذهنی از مستندات عکاسی وجود دارد، ارتفاع ابرو با استفاده از یک تکنیک اندازه‌گیری استاندارد ارزیابی شد. در این مطالعه، برای اطمینان از ارزیابی یکنواخت تغییر در ارتفاع ابرو، از AEH و MEH استفاده کردیم.

مزایای هایفوتراپی

1) درمان ایمن

وقتی شما برای هر درمانی می روید از پزشک می پرسید آیا درمان بی خطر است یا خیر؟ درمان هایفوتراپی ارزان در شمال غرب تهران همانطور که در مطالب بالا و گذشته گفته شده است روشی غیر تهاجمی و ایمن ترین درمان پوستی است. آنها این کار را با استفاده از دستگاه بدون برش یا آسیب رساندن به پوست شما انجام می دهند. مطمئن شوید که کلینیک حرفه ای و بهترین لیزر در سیدنی را انتخاب کرده اید که پیشرفته ترین درمان سفت کننده پوست HiFU را برای پوست شما ارائه می دهد.

2) چین و چروک را کاهش می دهد

همه خواهان پوستی شفاف و درخشان هستند. در حالی که هایفو به بهبود چین و چروک های صورت شما کمک می کند و در کمترین زمان به شما پوستی درخشان می دهد. با این درمان فوری می توانید شاهد کاهش چین و چروک خود باشید و پس از پایان درمان پوستی شفاف و جوان خواهید داشت.

3) تولید کلاژن را افزایش می دهد

درمان هایفو برای تولید کلاژن شناخته شده است و به همین دلیل است که به بهبود سریعتر پوست شما کمک می کند. این به عمق پوست شما می رود و به تسریع تولید کلاژن کمک می کند که در کمترین زمان پوست شما را سفت می کند. اطمینان حاصل کنید که بهترین و حرفه ای کلینیک لیزر در سیدنی را انتخاب کرده اید که نتایج حاصل از سفت کردن پوست HiFU را به شما ارائه می دهد. امیدواریم که مزایای درمان HiFU که در بالا به آن پرداخته شد به شما در درک بیشتر این درمان کمک کند. همیشه یک سرویس حرفه ای و قابل اعتماد سفت کردن پوست HiFU در سیدنی را انتخاب کنید تا بهترین نتایج را با کیفیت دریافت کنید.

مزایای هایفوتراپی

درمان هایفو تقریبا برای تمام افرادی که می خواهند جوان تر و زیباتر به نظر برسند مناسب است. بنابراین فرقی نمی کند که فرد در چه سنی باشد زیرا این روش زیبایی و جوانسازی کاملاً بدون عوارض بوده و محدودیت سنی خاصی ندارد. اما به طور کلی توصیه می شود افراد زیر 18 سال از انجام آن خودداری کنند. همچنین، درمان هایفو ممکن است بهترین گزینه برای افراد بالای 60 سال نباشد زیرا ممکن است برخی از چین و چروک ها خیلی عمیق باشند.

هزینه هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی بسته به تعداد جلسه و تعداد دفعاتی است که شما به جوانسازی نیاز دارید اما باید به این توجه داشته باشید که بهتر است به جای قیمت به دنبال کلینیکی باشید که به شما تضمین این روش درمان را ارئه دهد و همچنین متخصصین فعالی را در کلینیک خود داشته باشد و با جدیدترین دستگاه ها و روش های نوین هایفو را انجام دهد. ما به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با کارشناسان ما در این رابطه مشاوره رایگانی داشته باشید و فقط کافی است با شماره 02126712810 تماس حاصل فرمایید.

آیا هایفو برای صورت بی خطر است؟

سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU) به عنوان درمان ضد پیری برای صورت در نظر گرفته نمی شود. هایفو یک درمان آرایشی است که تولید کلاژن را افزایش می دهد و منجر به سفت شدن عمیق زیر پوست می شود تا لیفت قابل مشاهده ای برای پوست صورت ایجاد کند.

آیا می توان درمان های هایفو را در نواحی دیگر بدن نیز انجام داد؟

درمان‌های هایفو را می‌توان در هر نقطه‌ای از بدن اعمال کرد و باعث بهبود برخی از مشکلات مانند سلولیت، تولید کلاژن و سفت شدن پوست در مناطقی مانند بازوها، ران‌ها، زانوها و شکم می‌شود. اثرات درمان هایفو در هر نقطه از بدن تقریباً یکسان است و به سفت کردن کلاژن و ماهیچه‌ها کمک می‌کند تا پوست به طور کلی سفت‌تر شود. با این حال، نتایج ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشند، بنابراین مدیریت انتظارات امری مهم است. پوست شل پس از کاهش وزن قابل توجه را می‌توان با استفاده از درمان‌های هایفو بدون نیاز به جراحی سفت کرد، به خصوص برای افرادی که تمایلی به انجام جراحی برداشتن پوست اضافی ندارند.

هایفوتراپی مناسب چه کسانی هست؟
درمان هایفو بیشتر برای افرادی مناسب است که ممکن است پوست شل داشته باشند و نیاز به لیفت پوست دارند یا چین و چروک های ظریفی دارند که باید نرم شوند. هایفو برای کاهش وزن نیز روشی است که می تواند تقریباً در هر ناحیه ای از بدن برای کسانی که علاقه مند به کاهش وزن اندکی هستند اعمال شود.
راهکار برای افزایش ماندگاری هایفوتراپی

برای افزایش و ماندگاری هایفوتراپی، نکات زیر باید مدنظر قرار گیرد:
1- استفاده از محصولات ضدآفتاب برای حفاظت پوست از افتاب.
2- رعایت مراقبت‌های پس از هایفوتراپی شامل استفاده از آب‌گرم برای تسکین درد و جلوگیری از استفاده از آرایشی و ضدآفتاب قبل از 48 ساعت پس از جلسه هایفوتراپی.
3- تغذیه سالم و مصرف مکمل‌های کلاژن و هیدراته برای حمایت از سلامت پوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *